hT2'yi takip et !

Google+

İbrahim Altınsay “2010 Beşiktaş Kongresi Beşiktaş için son fırsattır…”

05 Mart 2009  |  03:59  |  
Yazı büyüklüğü: 

İbrahim Altınsay "2010 Beşiktaş için son fırsattır..."

Beşiktaş’ın en büyük derneklerinden olan Anadolu Beşiktaşlılar Derneği’nin Ankara Sheraton Oteli Balo Salonunda yapılan Divan Başkanlığı’nı Şencan Öztürk’ün yönettiği ve Yücel Biçer ve ekibinin tekrar seçildiği 11. Olağan Genel Kurulu’nda,  sözalan İbrahim Altınsay Beşiktaş’ta yapılan her yanlış işin hesabının sorulması gerektiğini söyleyerek ibra etmeyen kişilerin davalarında haklı olup büyük bir misyon üstlendiklerini belirtti.

Şu andaki üyelik sistemiyle kulubün karanlığa gittiğini üyelik yapısının bozukluğunu ve sisteminin mutlaka değişmesi gerektiğini belirtti. Beşiktaş yönetiminin Beşiktaş’ı spor camiasında antipatik hale getiren uygulamaların başında başasızlığı dışarıda arama politikası olduğu üzerinde dikkat çekti.

Ayrıca bundan böyle her şeyin hesabının sorulması gerektiğini  bildirdi. İbrahim Altınsay zaman zaman alkışlarla kesilen konuşmasında 2010 Yılında yapılacak olan Beşiktaş Kongresi’ne dikkat çekerek ” 2010 yılının Beşiktaş için son fırsat” olduğunu söyleyerek sona erdirdi.

Anadolu Beşiktaşlılar Derneği Genel Kurulu’na TBMM eski başkanı Hikmet Çetin, eski Olağanüstü Hal Bölge Valisi Ünal Erkan, Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi Başkan Yardımcısı ve eski TBMM Başkanvekili Uluç Gürkan, Maliye Bakanlığı müsteşarlarından Biltekin Özdemir, emekli generaller Mesut Türker, Orhan Adıyaman, Orhan Ballı’nın yanısıra birçok bürokrat ve Siyah-Beyazlı camianın önde gelen isimler katılmıştı.

İbrahim Altınsay dışında İstanbul’dan kongreye davet edilen Gürol Bağcı,  Berk Hacıgüzeloğulları ve Hürser Tekinoktay kongre sonunda Anadolu Beşiktaşlılar Derneği’nin ve Ankara’daki Beşiktaşcamiası içindeki önemini belirten konuşmalar yapmıştı. 

Haber: Beşiktaş Postası

Okuyucu mesajları

#1  Tekin Can yazdı. | Tarih: Mart 9th, 2009 | Zaman: 03:13

Bu değerli bilgilendirmeleriniz için teşekkürler…Üst kimliğimiz Beşiktaş Kulübü adına sizleri tanımaktan gerçekten çok mutlu oldum…
Yıllarca “Beşiktaş’ın en değerli aktifi kongre yapısı”- 2000 lerde bozulan şekliyle değil..diyen bir
ağabeyiniz olarak belli bir çizginin üzerinde kalacak
her girişiminizde sizlerle olacağım…
Tekin CAN

Mesaj Bırakın

gerekli, gerçek isim kullanın.
gerekli, yayınlanmayacak !

Küba
Etiketler: 2010 Beşiktaş Kongresi, Anadolu Beşiktaşlılar, Anadolu Beşiktaşlılar Derneği, Berk Hacıgüzeloğulları, beşiktaş, Beşiktaş Kongresi, Beşiktaş Kongresi 2010, Beşiktaş Postası, Biltekin Özdemir, Gürol Bağcı, Hikmet Çetin, Hürser Tekinoktay, İbrahim Altınsay, Mesut Türker, Orhan Adıyaman, Orhan Ballı, Şencan Öztürk, TBMM, Uluç Gürkan, Ünal Erkan, Yücel Biçer,

BENZER HABERLER

hT2'yi takip et !