hT2'yi takip et !

Google+

Ümit Karan Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’na sevk edildi

07 Kasım 2010  |  18:14  |  
Yazı büyüklüğü: 

TFF ve Menajerlik Skandalından haberler III !

11 Ekim günü Futbolistan.net sitesinin bir haberinden sonra  halk arasında menajerlik denilen Futbolcu temsilciliği konusundadaki çarpıklığı buradan sizlere iletmek için kaleme almıştık sonrasında skandallar ve skandal haberleri durmak bilmedi….…

İşte Menajerlik Skandalı ve gelişmeler III

Menajer futbolcu krizi ile ilgili şok gelişmler yaşanıyor. Ümit Karan menajerlik yaptığı gerekçesiyle Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’na sevk edildi.

Türkiye Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamada Eskişehirsporlu Ümit Karan, talimatlara aykırı biçimde menajerlik faaliyeti içinde oldukları gerekçesiyle tedbirli olarak Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’na sevk edildikleri belirtildi.

Eskişehirsporlu Ümit Karan ve Ordusporlu Volkan Arslan’ın da profesyonel futbolcu olmalarına rağmen bir menajerlik şirketine ortak oldukları ortaya çıkmıştı.

Nationalturk Gazetesi’nin haberine göre, Ümit Karan ve Volkan Arslan, ‘664726/0’ sicil numaralı ‘ARP Sportmarketing İnternational GMBH Menajerlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’nin ortağı olarak görünüyordu.

Şirketin ortakları arasında Ümit Karan ve Volkan Arslan’ın yanı sıra Emin İnal ve Tolga Başçivi isimleri bulunuyor.

ARP menajerlik şirketinin büyük ortağı olan ‘ARP Spormarketing İnternational GMBH’ firmasının sahibi ise FIFA Menajeri Harun Arslan.

TFF Başkanı Mahmut Özgener ve ekibinin henüz cevaplandırmadığı 10 adet soru !

Mesaj Bırakın

gerekli, gerçek isim kullanın.
gerekli, yayınlanmayacak !

Küba
Etiketler: ARP menajerlik, ARP Spormarketing İnternational GMBH, Emin İnal, Eskişehirspor Ümit Karan, Eskişehirsporlu Ümit Karan, FIFA Menajeri Harun Arslan, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, Tolga Başçivi, Türkiye Futbol Federasyonu, ümit karan, Ümit Karan Futbolcu menajer, Ümit Karan Menajerlik, Ümit Karan Menajerlik Olayı, Ümit Karan PFDK'ye Sevk Edildi, Ümit Karan Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, Ümit Karan ve Volkan Arslan Olayı, Volkan Arslan,

BENZER HABERLER

hT2'yi takip et !