Güncel

Bazen tarih yazmak için camları kırmak gerekir.

Zlatan İbrahimoviç ve Hatırladıklarımızdan ...

2018 yılının son etabında kimsenin umursamadığı ve özellikle yaşından umudunu kestiği zaman Milan Zlatan İbrahimoviç’i alma riskine girmek istemezse hemen alalım dedik.

Trollsporlu pusucular aynı Toshack ile olduğu gibi dalga geçtiler.

Zlatan İbrahimoviç büyük bir final ile tarih yazmak istiyordu.
Ve yazdı.

Bazen tarih yazmak için camları kırmak gerekir…

Zlatan İbrahimoviç ve Hatırladıklarımızdan …

Kasım 2021,

“3 yıl önce pusudan ve algıdan başka hayatta bir işe yaramayanlar milleti gaza getirip yaşlı + sakat+ vs vs diyerek trol başlarıyla birlikte aynı Toshack ile olduğu gibi küçük akıllarıyla Zlatan ile dalga geçmeye çalışıyorlardı. Sizlere ülkeye ve futbola zararlısınız.”

Kasım 2021

“Futbolcu rayici farklı bir algoritmadır. Mesela biz 3 yılda min 10 tane santrafor aldık. 10 futbolcu 3 yılda Zlatan’ın bir sezonda attığı gol ve asisti yapamadı. GS/FB santraforları dahil Futbolda maliyeti en yüksek oyuncu takımda en az oynayan ve/veya en az katkı verendir.”

“Futbol profesörü (Ahmet Nur Çebi) ve ekibinin ve trol elebaşının aynı Toshack ile dalga geçtiği Zlatan dün Milan’nın deplasmanda aldığı 4 gollü galibiyetin yine mimarı oldu. 3 yıl önce, 3 yıl sonra… Bologna: 2 – Milan: 4  [2 asist 1 gol Zlatan]”

“2018’den 2020’ye  O gün malum trollerin algı yapıp yaşlı dediği Zlatan; Bu gün La Gazzetta dello Sport’ın haftalık dergisi Sportweek tarafından 2020 “IBRA YILI” [yılın futbolcusu] olarak ilan ediliyor.”

“Biz de tam bunun için Zlatan demiştik”

“Zlatan Ibrahimovic: “Sezon başında Milan‘a gelseydim şampiyon olurduk. Burada hem başkanım hem antrenörüm hem de oyuncu. Ancak sadece oyuncu olarak maaş alıyorum.”

19 Aralık 2018 Zlatan kendisini alan olmayınca ABD’deki takımı ile yeniden sözleşme imzaladı

Aralık 2018
“Sayın Başkan isterse hemen Ocak’ta formayı giydirelim. Ve önümüzdeki sezon hep beraber Şampiyonlar Ligine gidelim.”

Aralık, 2018

Hürser Tekinoktay: “Zlatan‘a önce forma sonra takım elbise giydirmek istiyoruz.” 2019’daki seçim için Beşiktaş Başkan Adaylığını açıklayan Hürser Tekinoktay (@tekinoktay) Spor 360’ın konuğuydu.

Sergen Coskun : Zlatan Ibrahimovic ligin altini ustune getirirken iyi ! Vagner Love+Negredo + Mertcan Cam nerede?Kardesim taraftar olarak hesap verin bana. @tekinoktay
Hürser Tekinoktay Zlatan‘i bedava getireceğim dedi. Bu adam bastonla mi oynayacak dediler. Gazetecileri göreve davet ediyorum.

Zlatan Ibrahimovic! İşte yılın transfer bombası

Beşiktaş’ta 2019 başkanlık seçiminde aday olacağını duyuran Hürser Tekinoktay, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada ”Milan ile anlaşamaz ise, Mayıs ayından sonra Zlatan Ibrahimovic’e kartal pençesi yaptıracağız” dedi.

“Zlatan’ın bir şekilde Beşiktaş’ın bir parçası olmasını istiyoruz”

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı