GüncelDünyaFutbol

Zlatan İbrahimoviç; Bazen tarih yazmak için camları kırmak gerekir.

Zlatan İbrahimoviç ve Beşiktaş Başkanlık Seçimleri Öncesi Hatırladıklarımızdan ...

2018 yılının son etabında kimsenin umursamadığı ve özellikle yaşından umudunu kestiği zaman Milan Zlatan İbrahimoviç’i alma riskine girmek istemezse hemen alalım dedik.

Trollsporlu pusucular aynı John Benjamin John Benjamin Toshack ile olduğu gibi dalga geçtiler.

Zlatan İbrahimoviç büyük bir final ile tarih yazmak istiyordu.

Ve yazdı.

“Bazen tarih yazmak için camları kırmak gerekir…”

Zlatan İbrahimoviç ve Hatırladıklarımızdan …

Kasım 2021,

“3 yıl önce pusudan ve algıdan başka hayatta bir işe yaramayanlar milleti gaza getirip yaşlı + sakat+ vs vs diyerek trol başlarıyla birlikte aynı Jon Benjamin Toshack ile olduğu gibi küçük akıllarıyla Zlatan ile dalga geçmeye çalışıyorlardı. Sizlere ülkeye ve futbola zararlısınız.”

Futbolcu Rayici farklı bir Futbol Algoritması ile belirlenir

“Futbolcu rayici farklı bir algoritmadır. Mesela biz 3 yılda min 10 tane santrafor aldık. 10 futbolcu 3 yılda Zlatan’ın bir sezonda attığı gol ve asisti yapamadı. GS/FB santraforları dahil Futbolda maliyeti en yüksek oyuncu takımda en az oynayan ve/veya en az katkı verendir.” Kasım 2021

“Futbol profesörü (Ahmet Nur Çebi) ve ekibinin ve trol elebaşının aynı Toshack ile dalga geçtiği Zlatan dün Milan’nın deplasmanda aldığı 4 gollü galibiyetin yine mimarı oldu. 3 yıl önce, 3 yıl sonra… Bologna: 2 – Milan: 4  [2 asist 1 gol Zlatan]”

La Gazzetta dello Sport Sportweek Yılın Futbolcusu; Zlatan İbrahimoviç

1896’da kurulan ve  İtalya’da en çok okunan günlük spor gazetesi olan La Gazzetta dello Sport Sportweek Yılın Futbolcusunu Zlatan İbrahimoviç olarak açıkladı.

“2018’den 2020’ye  O gün malum trollerin algı yapıp yaşlı dediği Zlatan İbrahimoviç; Bu gün La Gazzetta dello Sport’ın haftalık dergisi Sportweek tarafından 2020 “IBRA YILI” [yılın futbolcusu] olarak ilan ediliyor.”

Ante Rebiç ve diğer gençlere Zlatan İbrahimoviç efekti

O günlerde iyi niyetiyle Mustafa Tuncal isimli bir arkadaşımız Zlatan İbrahimoviç için; “Maliyet ve verdigi katkiyi gözönüne aldiginda ne demek istedigimi anlayabilirsin. Karius, Negredo, Lens, Guti, Almeida, Simao, Ailton, Kleberson, Ruiz, Del Bosque ve daha fazlasi.Milyon euroluk çöpleri izleyecegime Ridvan, Ersin gibilerini izlemeyi tercih ederim. ” dedi.

Bende kendisine “O işler öyle değil Mustafa’cım, Zlatan’dan önce Rebiç 5 Milyona alındı ve yedekti Zlatan geldi, Rebiç her hafta gol atmaya başladı vasat Milan’da hızla yükselme devri başladı. Rebiç’in piyasa fiyatı 6 misli arttı. Bu işlerin başka bir algoritması vardır.” diyerek futbolun algoritmasının farklı çalıştığını anlatmaya çalıştım.

Burada verdiğim Milanlı Ante Rebiç örneğim yıllar sonra birilerine ilham kaynağı olacaktır.  🙂

“Biz de tam bunun için Zlatan demiştik”

“Zlatan Ibrahimovic: “Sezon başında Milan‘a gelseydim şampiyon olurduk. Burada hem başkanım hem antrenörüm hem de oyuncu. Ancak sadece oyuncu olarak maaş alıyorum.”

19 Aralık 2018 Zlatanyeniden sözleşme imzaladı

19 Aralık 2018 Zlatan kendisini alan olmayınca ABD’deki takımı ile yeniden sözleşme imzaladı

Aralık 2018
“Sayın Başkan ( Fikret Orman )isterse hemen Ocak’ta formayı giydirelim. Ve önümüzdeki sezon hep beraber Şampiyonlar Ligine gidelim.”

Aralık, 2018

Hürser Tekinoktay: “Zlatan‘a önce forma sonra takım elbise giydirmek istiyoruz.” 2019’daki seçim için Beşiktaş Başkan Adaylığını açıklayan Hürser Tekinoktay (@tekinoktay) Spor 360’ın konuğuydu.

Sergen Coskun : “Zlatan Ibrahimovic ligin altini ustune getirirken iyi ! Vagner Love+Negredo + Mertcan Cam nerede? Kardesim taraftar olarak hesap verin bana. @tekinoktay Hürser Tekinoktay Zlatan‘i bedava getireceğim dedi. Bu adam bastonla mi oynayacak dediler. Gazetecileri göreve davet ediyorum.”  paylaşımında bulunarak Beşiktaş’ta yapılan müsrif transferlere atıfta bulundu.

Zlatan Ibrahimovic! İşte yılın transfer bombası

Zlatan etkisi ‘Yavru Vatan’ Kıbrıs’a da sıçramıştı. Kıbrıs Yeşil Vatan Medya Grubu Kıbrıs Gazeteleri Zlatan’ın neler yapacağını görerek Zlatan Ibrahimoviç’i yılın transfer bombası olarak manşet yaptılar.

Beşiktaş’ta 2019 başkanlık seçiminde aday olacağını duyuran Hürser Tekinoktay, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada ”Milan ile anlaşamaz ise, Mayıs ayından sonra Zlatan Ibrahimovic’e kartal pençesi yaptıracağız” dedi.

“Zlatan’ın bir şekilde Beşiktaş’ın bir parçası olmasını istiyoruz”

Yaşlı diye Futbol Profesörü Ahmet Nur Çebi ve şürekasının trol taktikleriyle 2018 yılında yaşlı diye kamu oyuna algı fırtınası yarattığı Zlatan Ibrahimovic ‘in 2020-2021 Milan ‘da attığı 30 Gol

Milan 2020-2021 sezonu Zlatan Ibrahimovic Golleri – Video

Futbolda bir Benjamin Button Hikayesi yaratan  Zlatan Ibrahimovic Gollerini hep beraber izleyelim

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu