HaberFutbol

Beşiktaş Başkanlık Seçimleri ve Kampanyası Fox Haber de

Yılın Televizyon Sunucusu, En İyi Sabah Haber Kuşağı,  En İyi Erkek Haber Sunucusu ödüllü İsmail Küçükkaya Beşiktaş Başkanlık Seçimleri ve Kampanyası Fox Haber 'e  taşıdı..

Beşiktaş Başkan adayı Hürser Tekinoktay Beşiktaş Başkanlık Seçimleri için Projelerini Fox TV CANLI yayında İsmail Küçükkaya’ya anlattı.

Hafta içi her sabah saat 07.15’te FOX TV’de İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat programını sunan İsmail Küçükkaya 2019 İstanbul ara yerel seçimi öncesinde İstanbul 2019 Seçim Özel yayınının moderatörlüğünü yapmış ve büyük beğeni almıştı.

İyi bi televizyoncu olduğu kadar iyi bir spor adamı ve Beşiktaşlı da olan İsmail Küçükkaya’ya bizleri konuk ettiği için teşekkür ederim… İsmail Küçükkaya ile Beşiktaş Başkanlık Seçimleri ve seçim kampanyası öncesi Fox Haber konuştuklarımız…

Beşiktaş Başkan adayı Hürser Tekinoktay Beşiktaş Başkanlık Seçimleri için Projelerini Fox TV CANLI yayında İsmail Küçükkaya’ya anlattı.

Futbolda işletme devrimi yapacağız….

“BJK’ye gelecek,Türkiye’ye futbol vaadediyoruz”

BJK’nin 30 yıllık yayın gelirleri temlik edildi…

“BJK batma noktasına geldi. Hep birlikte düze çıkaracağı””

“BJK kötü yönetilmiş. 3 milyar borç yapılandırılmış ve alınan kredilerle BJK’nin 30 yıllık yayın gelirleri temlik edilmiş”

Beşiktaş’ta devrim yapacağız…  ÜRETİM EKONOMİSİ HEDEF“

İsmail Ünal, Serdar Adalı, Ahmet Nur Çebi ile birlikte Beşiktaş Başkanlık Seçimleri  için “4 aday yarışıyoruz. Diğerleri tüketim ekonomisini benimsemiş, bizler ise üretim ekonomisini hedefliyoruz” “ÖZKAYNAĞA DÖNÜŞ VE ALTYAPIYA YATIRIM“

“BJK’ye gelecek, özkaynağa dönerek borçları geriye sarma, BJK’yi Şampıyonlar liginin 16 sında eğitim ve halka açılma, eski İnönü ruhunu kapalıya geri döndürme, borsaya düşen emanet paraları aldığımız kişilere karlılıkla vereceği ve en önemlisi Türkiye”ye futbol vadediyoruz”

İsmail Küçükkaya ve Beşiktaş Başkan adayı Hürser Tekinoktay Beşiktaş Başkanlık Seçimleri Fox TV Yayını

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu