TürkiyemizFutbolGüncelHaberKonuşamayanlarPolitika

“İsmail Ünal’ın sihirbazlığı Beşiktaş kulübünde başladı”

Beşiktaş Belediye Başkan Adayı Ayfer Atay: İsmail Ünal’ı imar sihirbazlığıyla suçlayarak “İsmail Ünal’ın sihirbazlığı Beşiktaş kulübünde başladı.

Beşiktaş Belediyesi’nde yolsuzluk iddialarıyla ilgili olarak ulusal basında çıkan haberleri değerlendirmek için Radyospor’da yayınlanan “Bülent Yüksel ile İmza” programına telefonla katılan DSP Beşiktaş Belediye Başkan Adayı Ayfer Atay, İsmail Ünal’ı imar sihirbazlığıyla suçlayarak “İsmail Ünal’ın sihirbazlığı Beşiktaş kulübünde başladı” dedi.

Bülent Yüksel’in, “İddia edildiği gibi İsmail Ünal imar sihirbazı mıdır?” şeklindeki sorusunu yanıtlayan Ayfer Atay, “Evet İsmail Ünal sihirbazdır. Onun sihirbazlığı Beşiktaş kulübünde başladı. Antalya’da ikamet eden 12 yaşındaki çocukları kulübe üye yapabildi sonrada Serdar Bilgili’yi başkan seçtirdi. Önce ‘Ahmet Dursun Seba gitsin’ diye tribünleri bağırttı, sonra da oy kapmak için Süleyman Seba’nın heykelini dikti. Hep böyledir, işine geldiği gibi davranır. Sihirbazlıkları belediye başkanı olduktan sonra imar olaylarında da devam etti. Hem de savcıların, mülkiye müfettişlerinin gözü önünde yapılıyor bu sihirbazlıklar. Savcıların bu haberleri ihbar kabul edip soruşturma açması lazım.” ifadelerini kullandı.

“ORTAKÖYLÜ OLMAYANLAR KULÜBÜ ELE GEÇİRDİ”

Tecrübeli siyasetçi, Ortaköy spor sahasının imara açılması konusunda da her şeyin ortada olduğunu belirterek şu ifadeleri kullandı;

“Doğduğum semtin kulübünde, futbol oynadığım, başkanlığını yaptığım kulüpte artık kongrelere bile gitmiyorum. İsmail Ünal, Ortaköy Spor Kulübü’nü de ele geçirdi.Ortaköy’de oturmayanları kulübe doldurdu.İsmail Ünal, istediği her şeyi yapıyor.”

“KEMAL KILIÇDAROĞLU, İSMAİL ÜNAL’I İSTEMİYORDU”

“Yaptıklarıyla ya da yapacaklarıyla ilgili söyleyeceği bi şey yok. Kemal Kılıçdaroğlu’nun kollarına girerek oy kapmaya çalışıyor. Kılıçdaroğlu, adaylığı kesinleştiği andan itibaren İsmail Ünal ile ilgili endişelerini CHP yönetimine sürekli iletti. Hatta partinin il yemeğinde “Ben İsmail Ünal’la çalışmam” diye rest çekti. Ama ne olduysa ikna edildi. İsmail Ünal’la isteyerek çalıştığını sanmıyorum.”

“GAZETELERİ TEHDİT EDİYORLAR”

“İsmail Ünal benim rakibim değil. Benim rakibim, İsmail Ünal’ın arkasına sığındığı 100 yıllık parti olan CHP. Yapacağı hiçbir şey olmadığı için, çıkan haberlerin acısıyla gazeteleri, televizyonları tehdit ediyorlar. DSP’nin pankartlarını, afişlerini, bayraklarını zabıtalara toplattırıyorlar. Ama Beşiktaş halkı uyanıktır seçimde en güzel cevabı verecektir.”

Ayfer Atay’ın konuşmasının tam metni için tıklayın.

Kaynak:
Beşiktaş Postası
İsmail Ünal’ın sihirbazlığı Beşiktaş kulübünde başladı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu