FutbolHaber

Beşiktaş’ta neler oldu?

Söz Sende Seçim Özel’in dün gerçekleşen program konukları AKP ve DSP’nin Beşiktaş adaylarıydı, AKP Adayı Sibel Çarmıklı en önemli projesinin Belediye’yi şeffafıkla yöneteceğini hiç bir şeyin gizlilik içinde kalamayacağını söylerken DSP Adayı Ayfer Atay  Balçiçek Pamir’e Beşiktaş ilçesinde kaybolan yeşil alanları, spor alanları ve mezarlıklardan söz ederken ilçedeki imar rantının ayyuka çıktığı bugünlerde CHP Politikasını da eleştirdi.

Özellikle CHP’ yi eleştirmesi izleyiciler tarafından ilgi ve takdirle karşılandı.
Hatırlanacağı üzere CHP Mensubu Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal’ın bölgesine  bağlı olan Aşçıoğlu Selenium Projesindeki imar değişiklikleri skandalına karışan CHP Genel Sekreteri Mehmet Sevigen son günlerde çok tartışılıyordu.

Beşiktaşlıların merakla beklediği  programda Ayfer Atay çok tartışılan Beşiktaş ilçesindeki olayları aydınlatırken belediye Meclis toplantılarının bundan böyle halkın içinde spor salonları ve kültür merkezlerinde yapılacağını söylemesi yanında spor alanlarının yaratılacağınıda açıklaması oldukça olumlu ve heyecan ile karşılandı.

Özellikle Beşiktaş ilçesinde spor alanlarının imara açılması konusunda çok spekülasyonlar yaşanmıştı.
Bunlardan biri ortaköysporun futbol sahası ve bir diğeri ermeni mezarlığı olarak ta bilinen askeri alandan yeşil alan olarak terk edilen ve spor alanı sıfatı da bulunan arsa idi. 

İlgili Makaleler

DSP Beşiktaş Belediye Başkan Adayı  Ayfer Atay’ın bu konudaki açıklamalarıda çok çarpıcıydı.

Özellikle  imar rantını sağlayan Ortaköy’de ki bu arsaların müteahhitlerinin İsmail Ünal’ın Beşiktaş kulübünde Genel Sekreterlik yaptığı dönemdeki eski Başkan’ı Serdar Bilgili ve AKP Belediye Meclis Üyesi Mehmet Uyanoğlu’a ait  olduğu Doğu İnşaat tarafından yapıldığı iddia edilmekteydi.

19 Şubat 2009 Perşembe günü Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal, Balçiçek Pamir’in konuğu olacağını sizlere buradan duyurmuştuk.

Ancak 1 saatlik program boyunca Balçiçek Pamir ve İsmail Ünal konuşmalarını izleyen bir çok insan programa oldukça tepkili gösterdiler.
Tepkilerin oluşması na sebep tam bir saat boyunca mail atılmasını isteyip, birçok izleyici tarafından atılan maillerden çok önemli olduğu düşünülen bir çok sorular olmasına rağmen bunlardan bir tanesini bile okumayıp ne olacak Beşiktaş Futbol takımının bu hali diye gelen mailleri okuması izleyenleri hayretlere düşürdü.

Sorulmasını istediğiniz tüm soruları sitemizde sansürsüz olarak yayınlayacağımız bildiririz…

hT2,  Haber Merkezi

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Türkiye’nin; gelmiş-geçmiş en büyük faşist’inin eşine övgüler düzen “Yüksek Devrimci ” Sayın Balçicek Pamir, sizi kutluyorum…

  2. Derhal program sonlandırılmalı ve Sayın Pamir bu işi bırakmalı…

    Mailler okunmayacak ise neden oraya Mail atın ibaresi koyarsınız?
    Beşiktaş futbol takımının hali İsmail Ünal’a mı kaldı?Bu nasıl bir habercilik anlayışı nasıl bir bakış açısıdır?

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu