Haber

Levent Erdoğandan itiraf!

Beşiktaş Asbaşkanı Levent Erdoğan, Radyospor'da Bülent Yüksel'in hazırlayıp sunduğu "Bülent Yüksel ile İmza" programında ilginç açıklamalar yaptı.

Erdoğan, Beşiktaş’ta son haftalarda yükselen grafiği ve başarıyı çok farklı bir nedene bağladı.

Bülent Yüksel’in konuyla ilgili sorularını yanıtlayan tecrübeli yönetici, geçmiş yıllarda başkan Yıldırım Demirören ve yönetim kurulu üyelerinin Nevzat Demir Tesisleri’ne sık sık gitmelerinin eleştiri konusu olduğunu hatırlatarak “”Antrenman tesislerini tamamen Mustafa Denizli’ye bıraktık. Başarımızda, bunun büyük payı olduğunu düşünüyoruz. Çünkü sık sık orada gözüküldüğü zaman, sık sık gidildiği zaman, oyuncular strese giriyor, rahat hareket edemez duruma giriyorlardı. Böyle olunca Ümraniye’ye gitmez olduk, oyuncularımızı ve teknik kadroyu baş başa bıraktık. Yönetici arkadaşlar oralarda olunca, ister istemez bazı konularda fikir yürütmek durumunda kalıyorlardı. Böylelikle onun da önüne geçmiş olduk” dedi.

Tam yetki verdikleri teknik direktör Mustafa Denizli’nin görevini başarıyla yürüttüğünü kaydeden Levent Erdoğan, “Hocamız da yöneticilerle oyuncuların iç içe olmasını arzu etmiyordu. Onun da uyarısıyla, güzel bir tablo ortaya çıkmış oldu. Hatta deplasmanlarda, maç öncelerinde mümkün olduğunca takımdan uzak duruyoruz. Gittiğimiz şehrin ne kadar müsait olduğuna bakarak, mümkünse takımdan ayrı otellerde kalıyor, davetlilerimizi de ayrı otellerde ağırlıyoruz.” diye konuştu.

Konu ile ilgili yıllar önce yazılan 2 yazı;

Yeni Beşiktaş . . .
Not: Bu yazı 26 Mayıs 2006 tarihinde Hürser Tekinoktay tarafından Fotospor için yazılmıştır. Beşiktaş Yönetim Kurulu…
Soyunma odaları ve Rıza Hoca
Not: Bu yazı 03 Şubat 2005 tarihinde Hürser Tekinoktay tarafından Birgün Gazetesi için yazılmıştır. Vincente del Bosque’nin…

Kaynak:
Beşiktaş Postası
Levent Erdoğan’dan itiraf

İlgili Makaleler

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Geri bildirim: Yeni Beşiktaş . . .

Bir yanıt yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu