FutbolHaber

Beşiktaş Pendikspor maçından önce maçı yorumladık

Bir maçı maçtan sonra yorumlamak bir teknik adam için etik olmaz. Biz Beşiktaş Pendikspor maçından önce maçı yorumladık.

Beşiktaş bu yönetim ile kaç yıldır sezon başlarına çok kötü hazırlanıyor.

Bizim işimizin Beşiktaş’ın başarısı olması lazım. Sergen Yalçın döneminde PAOK maçına odaklanalım, takımımız hala hazırlık maçı yapmadı. Çok kötü bir hazırlık dönemi yaşadık. Beşiktaş’ın şampiyonlar ligine katıldığında başarılı olacak ritmi yakalayalım. PAOK ile ilgili futbol adamı olarak şunu söyleyeyim. Çok yabana atılacak bir takım değil. Geçen yıl Ajax’a iki maçta 4 gol attılar, Olympiakos’u yenerek gönderdiler bu yıl. Çok uzun zamandır birlikte olan oyuncuları var. Kiralıktan dönen tehlikeli oyuncuları var. Ama Beşiktaş camiasından büyük bir camia değil. Ciddi bir şekilde hazırlanalım. Ciddiyeti elden bırakırsak bizim için hüsran olur.” demiştik.

Bizim Ali Gültiken’in dediği gibi işi futbol olmayan futbol şubesinden sorumlu olan yönetici Emre Kocadağ PAOK maçında saha kenarında bazı mevkilerde eksikliğimiz var diyordu. Takım şampiyonlar ligi eleme maçına çıkarken Emre bunu diyor.

Bakın geçen sezon Beşiktaş İsmail hoca varken sezona iyi başlamıştı. Takım transferi geç yaptı sezon hazırlığında takım ile birlikte olmayan uçaktan inen futbolcuların sahaya çıkmasıyla Beşiktaş geriye düştü. Bu sezonda böyle olabilir. Bir takım transferlerini bir önceki sezon devre arasında yapar bitirir.

Konu ile ilgili Aygün Özipek ile beraber Beşiktaş Pendikspor maçından 6 gün önce 15 Ağustos Salı günü Aygün Özipek ile beraber Beşiktaşın basiretsiz yönetimin yaptıklarının sahaya nasıl yansıyacağını Radyospor canlı yayınında konuştuk.

Tabi Beşiktaş’ın Ahmet Nur Çebi yönetimin teknik anlamda basiretsizliğini konuştuğumuz gibi sponsorluk ve asli görevinin ne olduğuna da değindik.

Dinlemenizi tavsiye ederim.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu