HaberTürkiyemiz

Kemal Kılıçdaroğlu’na vatandaştan şok soru !!!

Adana Milletvekili  AKP Genel Başkan yardımcısı Dengir Mir Mehmet Fırat’ı ve AKP Sakarya Milletvekili Şaban Dişli’yi görevlerinden istifa ettiren, Melih Gökçek’e milyonlar önünde soğuk terler döktüren Kemal Kılıçdaroğlu’na bu seferde vatandaş soğuk terler döktürdü.

Bu yöndeki çıkışlarıyla AKP’nin korkulu rüyası haline gelen, medyanın kendisini adeta “Zehir Hafiye” olarak nitelendirdiği Kemal Kılıçdaroğlu Çarşamba günü öğle saatlerinde Üsküdar sahillerinden salacak istikametine giderken kendisine gülümseyerek selamlayan bir anne ve oğlunu görerek yolunu değiştirdi.

Yanındaki partililer ve basın mensupları ile birlikte kız kulesinin hemen karşısında balık ekmek yiyen anne ile oğlunun elini sıkarak onların halini hatırını sordu.

Vatandaş “Kemal bey muazzamsınız, ilgiye, hayranlıkla sizi takip ediyoruz. Ama Kadir Topbaş Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal ile ilgili bazı sorular sordu cevap vermediniz. Çok üzüldük.” Dedi. Bu esnada basın mensuplarının görüntü aldığı bu kısa süre içerisinde bir sessizlik yaşandı.

Vatandaştan gelen bu beklemediği soru karşısında;

İlgili Makaleler

Kemal Kılıçdaroğlu “Elimizde belge yok, bilgi yok”  dedi.

Vatandaş ısrar etti. “Kemal bey o belgeler spor radyosunda bile var. “Ben her Cuma Radyospor’da dinliyorum sizde dinleyin göreceksiniz” dedi.

İsmail Ünal ile ilgili yayınlar oluyor bu belgeler, bilgiler herkesin elinde var.

Kemal bey “Belgeler gelsin görürüz” cevabını verdi.

Vatandaş “Cumhuriyet Halk Parti grup başkan vekili Kemal Akar ve Gürsel Tekin‘de bu bilgiler, belgeler var. Telefon açın. Konuyu sorun. Gereken cevabı vereceklerdir.”

Diyerek;

“21 madden oluşan Danıştay Kararı ile ilgili her şeyden haberleri var. “ şeklinde devam etti.

Kemal Kılıçdaroğlu anladığını ifade eden bir şekilde kafasını salladı.

Vatandaş “biz size inanıyoruz, sizi destekliyoruz” dedi.

Bu sürpriz karşılaşmadan sonra Büyükşehir Belediye Başkan adayı Kemal Kılıçdaroğlu
“Görüşmek üzere hoşça kalın” diyerek vatandaşın yanından medeni bir şekilde ayrıldılar…

hT2 / Özel Haber

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. kemal bey ben dp partisindenim ve siz ak partiyle kesinlikle savaşan tek kişisiniz lütfen ak partiyi çökertin dur diyin artık ak partiye ne ya adamlar kendileri yiyor başkalarını cezaevine sokuyor ne iş anlamadım bunu başaracağınızdan eminim siverek devlet hastanesi ak parti milletvekilleri elinde oraya bi el atın sizden rica ediyorum ak parti ölsem yine oyumu ona vermemm…

  2. KEMAL BEY;
    iyi çalışmalar diliyorum,isteyimin olmayacağını biliyorum fakat yinede size yazma gereği duydum.
    maltepe belediyesine basvuruda bulundum fakat mustafa bey karadenizli olduğu için kendi yöresini tercih etti.bende tunceliliyim şansımın olmadığını biliyorum fakat iş arıyorum belediyeler kendi memleketlilerini alıyorlar bizim memleketen kimse yok yardımcı olmayacağınız söylendi fakat ben yinede şansımı denemek istiyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim.
    olmasanızda canınız sağolsun.

  3. Senı coK sewıorumm kemaL amcaaa inşallah sen kazanıcaksın vee bızı mutLu edıceKsınnn.İyiki warsn.canı gönüLden senı destekLıyoruzz..Kazanacagınaa emınımm..!!üniversitedeKi arKadaŞLarımı tembihLedm hepsı Senınn destekCıLerın hepsı senınn içinn oyy werıceK..!!30 mart sabahıı senınLe istanbuL dahada guseL oLucak..senı gördüğümde öLdüm sandımm amaa bunLarı sana yazdıgımaa göre haLann yaşıyorum senı cokkk sewıorummm Hep bızımLe oLursun inş sen varKen ınsanLarınn uzuntuLerı kaLmaz….:)ßu Şehir Yenıden GeLıceK diLe..ßir deıL on deıL milyonLar diLe…GeLıyor geLıyor kıLıçdaroğLu en temız bır ınsan oğLu <3<3

  4. SAYIN KEMAL KILICDAROĞLU sizi sonuna kadar destekliyorum.birinin bunlara (AKP) dur demesi gerekiyordu.Bunu basaran tek kişi sizsiniz.İstanbul da oturmuyorum ama otursaydım oyum kesinlikle sizindi.Gerek durusunuzla gerek güvenilirliğinizle tam bir siyasetcisiniz aslında bu ülkenin cumhurbaskanı siz olmalısınız.Ama birileri sürekli bundan rahatsız oluyor.Artık bu ezberi bozmamız gerekiyor ve siz tam bir EZBERBOZANsınız…saygılarımla Bursa dan Özge…

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu