Haber

UEFA Real Madrid ve Jose Mourinho’ya soruşturma açtı

UEFA Ajax Real Madrid maçında olanlardan ötürü Jose Mourinho ve Madrid ekibine soruşturma açtı!

Geçen akşam Jose Mourinho’lu Real Madrid’i Ajax ile yaptığı Uefa Kupası maçında büyük bir keyifle izlediğimiz ve Real Madrid ‘te çok başarılı bir çizgi ortaya koyan Jose Mourinho’nun yaptıklarını buradan sizlerle paylaştığımız Jose Mourinho ve Real Madrid’e değil hiç bir sportif rekabete yakışmayacak konuyla ilgili UEFA soruşturma başlattı.

İspanyol basınının da olayın fotoğraf karelerini tarafsızca yansıtması ve açılan bu soruşturmayı desteklemesi dikkat çekti.

Real Madrid ve Mourinho’ya soruşturma

UEFA da görüntülere dayanarak teknik direktör Jose Mourinho ile olaya karıştığı iddia edilen Xabi Alonso, Sergio Ramos, Iker Casillas ve Jerzy Dudek hakkında soruşturma başlattı.

UEFA disiplin komitesi tarafından yürütülen soruşturma 30 Kasım’da sona erecek.

UEFA’nın “Oyundan atılın” talimatını kanıtlanması durumunda ne ceza verecegi ise henüz bilinmiyor.

Şampiyonlar Ligi’nde Real Madrid’in, Ajax’ı mağlup ettiği maçta bir üst turdaki karşılaşmalarda oynamak için teknik direktör Jose Mourinho’nun talimatıyla Xabi Alonso ve Sergio Ramos’un bilerek kart gördükleri ifade edilmişti.

UEFA’nın yaşananlarla ilgili olarak soruşturmayı önümüzdeki salı günü başlatacağı bildirildi. Mourinho, Alonso, Ramos ile birlikte olaya karışan Casillas ve Dudek’in de ceza alabileceği öğrenildi

İşte sizlerle paylaştığımız fotoğraf kareleri ve Jose Mourinho’nun özür borcu olduğu Ajax Real Madrid maçının kırmızı kartlar görüntüleri tüm açıklığıyla video-makale !

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu