FutbolHaber

Arsene Wenger Jose Mourinho’ya ceza verin

Arsene Wenger'de Kırmızı Kart ve Ceza Tartışmalarına Katıldı

Arsene Wenger, Ajax Real Madrid maçında oyuncularından bilerek kırmızı kart görmelerini isteyen Jose Mourinho için UEFA’ya ceza verin çağrısında bulundu

Real Madrid’in Ajax deplasmanda 4-0 yenerek kazandığı Şampiyonlar Ligi maçında Sergio Ramos ve Xabi Alonso’ya ikinci sarı kartan kırmızı kart görmeleri talimatını veren Jose Mourinho’ya tepkiler giderek büyüyor.

Arsene Wenger Jose Mourinho’ya ceza verin

Bu tepkilere Arsenal ‘in başarılı ve örnek Teknik Direktörü Wenger, Portekizli teknik adama ve dört oyuncuya soruşturma açan UEFA’nın ceza vermesi gerektiğini söyledi.

Arsenal’li Fransız teknik adam Arsene Wenger, 2. turda kart sorunu yaşamamaları için stratejik olarak kart görme olayıyla ilgili olarak, “Böylesine önemli bir maçta bunları görmek yazık. Ben Jose Mourinho’dan daha iyi hoca olduğumu iddia etmiyorum. Ama bu şık durmuyor, futbolun imajını zedeliyor. UEFA’nın olayla ilgisi bulunan herkese ceza verip bu tür olayların bir daha yaşanmasının önüne geçmesi gerekiyor” dedi.

İşte sizlerle paylaştığımız fotoğraf kareleri ve Jose Mourinho’nun özür borcu olduğu Ajax Real Madrid maçının kırmızı kartlar görüntüleri tüm açıklığıyla video-makale !

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu