Haber

Spor dalında RAYAD ödülü Bülent Yüksel’in

Radyo Yayıncıları Derneği’nin 5. sini gerçekleştirdiği Radyo’nun Yıldızları ödüllerinde Radyospor’un değerli programcısı Bülent Yüksel en iyi spor programı ödülüne layık görüldü…

Radyo Yayıncıları bu yıl 5.sini gerçekleştirdiği “Radyo’nun Yıldızları Dinleyici Oylaması 08” sonuçlanmıştır. Internet üzerinden gerçekleşen oylamada 84.815 kişi toplam 20 kategoride 419.112 oy kullanmıştır.

Sonuçlara göre Ulusal Radyo Kongresi / Spor Programı Dalı Radyo Yıldızı’nda BÜLENT YÜKSEL İLE İMZA / BÜLENT YÜKSEL / RADYOSPOR ödüle layık görülmüştür.

Önümüzdeki günlerde ödül töreni bilgileri yazılı olarak ilan edilecektir. Bülent Yüksel ve Radyospor’u tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. bülent bey sizi hafta içi hergün begenerek dinliyorum tanışmak mümkünmü

  2. sevgili bülent kardeşim 10 numara insansın. izne çıktın diye radyoyu açmaz oldum.yaptığın bütün haberleri severek dinliyorum süreyya ayhan olsun mehmet terzi olsun.ahmet ağaoğlu’yla yaptınız programı dinlerken çok eğleniyoum müthiş bi ikili oldunuz nede olsa aynı topragın insanısınz.umarım cevap yazarsın kardeşim.

  3. Sizi her gün severek dinliyorum. Haldun Üstünel beyin transfer edeceği futbolcuyla yemek yeme sayısına bu kadar takılmanız size hiç yakışmadı çok uzattınız.
    Aslında hiçbir programcıya mesaj yada e-mail atmam ama sizi uzun zamandır beğenerek dinliyorum. Lütfen cevap verirseniz sevinirim.

  4. sıfır töleransa ne oldu ılgıyle dınlıyorduk sevgılrr

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu