hT2'yi takip et !

Google+

12 yaşındaki Greyson Chance’nin Lady Gaga taklidi

15 Haziran 2010  |  10:23  |  
Yazı büyüklüğü: 

12 yaşındaki Greyson Chance adlı genç yetenek ABD’li şarkıcı Lady Gaga’yı öyle bir taklit etti ki izleyenler gözlerine inanamadı.

Hem piyano çalıp hem de hızlı ritmi olan şarkıyı aynı anda söyleyen Greyson Chance, hayranı olduğu Lady Gaga’nın “Paparazzi” adlı şarkısına yaptığı cover ile internette tıklanma rekoru kırdı.

Amerika’da 35 Milyon izleyicisi olan Amerikan İdol Programının sevilen jürilerinden ve aynı zamanda Amerika’nın bir numaralı bayan komedyeni olan Ellen de Generes’in talk şovuna katılan Chance, 3 yaşından beri piyano eğitimi aldığını ancak bugüne kadar hiçbir ses eğitimi almadığını söyledi.

Ellen de Generes’in meşhur sürprizlerinden yetenekli genç Greyson Chance’de nasibini aldı. Lady Gaga ile canlı yayında telefonla konuşma imkanına sahip olan 12 yaşındaki Greyson Chance bir hayli mutlu oldu.

Lady Gaga, Greyson Chance’ye “çok tatlı ve çok yeteneklisin. Papaazzi şarkısının coverı beni oldukça heyecanlandırdı. Herkes seni çok sevdi, hayallerinin peşinden git ve çok çalış…ama kızlardan da uzak dur” dedi.

İşte Greyson Chance’nin performansı video:

Get the Flash Player to see the wordTube Media Player.


Okuyucu mesajları

#1  Vildan KIRBAŞ yazdı. | Tarih: Ekim 20th, 2010 | Zaman: 20:14

mükemmel…

Mesaj Bırakın

gerekli, gerçek isim kullanın.
gerekli, yayınlanmayacak !

Küba
Etiketler: Amerikan Idol, Ellen de Generes, Ellen de Generes şov, Greyson Chance, Greyson Chance Lady Gaga Taklidi, Greyson Chance Lady Gaga Video, Greyson Chance Papaazzi, Greyson Chance Paparazzi, Greyson Chance Taklit, Greyson Chance Video, Lady Gaga, Lady Gaga News, Lady Gaga Taklidi, Lady Gaga Video,

BENZER HABERLER

  • Madonna, Michael Jackson ve Lady Gaga … Madonna, Michael Jackson ve Lady Gaga …

    Stefani Joanne Angelina Germanotta ya da kısaca  Lady Gaga ; Madonna ve Michael Jackson 1980’li yılların başında dünyada hissedilmeye başlamışlardı. İkisi de 1958...

hT2'yi takip et !